Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Morkůvky / PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - přímá obslužná péče

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - přímá obslužná péče

Diakonie ČCE- středisko BETLÉM nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - přímá obslužná péče. Práce na plný nebo zkrácený úvazek v nepřetržitém provozu. Pracovní poměr/Dohoda o provedení práce na dobu neurčitou s ohodnocením 20 200 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Základní + praktická škola. Místem pracoviště je Diakonie ČCE - středisko BETLÉM - Narnie, okres Břeclav. Nástup možný od 1.4.2021. Další informace Vám poskytne Bc. Veronika Prantlová, Dis..

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE- středisko BETLÉM
Místo výkonu práce: Morkůvky
Platové ohodnocení: 20 200 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Pracovní poměr: Od 1.4.2021 na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce

Poznámka zaměstnavatele

15.2.2021/ Pracovník přímé péče o děti a mladé lidi s mentálním postižením, autismem, případně s tělesným postižením - poskytuje klientům péči a podporu potřebnou k samostatnějšímu životu. Podílí se na nácviku běžných činností, podporuje v nácviku péče o domácnost, podporuje komunikační dovednosti klientů a motivuje je k osobnímu růstu. Doprovází klienty na školní výuku i mimo Domov Narnii, na procházky, účastní se výletů a krátkodobých pobytů. Pracovní doba - denní a noční směny od PO do PÁ. Nástup možný od 1. dubna 2021, popř. dle dohody.
Požadujeme: minimálně řádně ukončené základní vzdělání, trestní a občanskou bezúhonnost, zdravotní způsobilost (manipulace s lidmi s omezenou pohyblivostí, práce v noci, vyšší míra emocionální zátěže), respekt ke křesťanským hodnotám, psychickou odolnost, pozitivní vztah k lidem s handicapem.
Výhodou je odpovídající vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (tj. absolvovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v soc. službách), předchozí praxe v oboru, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: dobré pracovní podmínky - vstřícný přístup k zaměstnancům, smysluplnou práci ve stabilní organizaci, možnost osobního růstu, 6 týdnů dovolené, volné víkendy, příspěvek na stravování, účast na vzdělávacích akcích, supervizní podporu.
Pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou 1 rok se zkušební dobou 3 měsíce, po roce může být prodloužena na dobu neurčitou.

První kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Veronika Prantlová, Dis.
Telefon: 736 603 495
E-mail: prantlova@betlem.org

Referenční číslo ÚP: 20781640744
Poslední aktualizace: 15.2.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 27.2.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů