Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Morkůvky / PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE

Diakonie ČCE- středisko BETLÉM nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE. Práce na plný úvazek v nepřetržitém provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 20 200 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Základní + praktická škola. Místem pracoviště je Diakonie ČCE - středisko BETLÉM - Narnie, okres Břeclav. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Bc. Veronika Prantlová, Dis., tel.: 736 603 495, e-mail: prantlova@betlem.org.

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE- středisko BETLÉM
Místo výkonu práce: Morkůvky
Platové ohodnocení: 20 200 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

20.5.2022/Hledáme pracovníka přímé péče o děti a mladé lidi s mentálním postižením, autismem, případně s tělesným postižením. Pracovník poskytuje klientům péči a podporu potřebnou k samostatnějšímu životu. Podílí se na nácviku běžných činností, podporuje v nácviku péče o domácnost, podporuje komunikační dovednosti klientů a motivuje je k osobnímu růstu. Doprovází klienty na školní výuku i mimo Domov Narnii, na procházky, účastní se výletů a krátkodobých pobytů. Pracovní doba je rozvržena do denních a nočních směn od pondělí do pátku (tj. volné víkendy). Nástup možný od ihned nebo dle dohody.
POŽADUJEME: minimálně řádně ukončené základní vzdělání, trestní a občanskou bezúhonnost, zdravotní způsobilost (manipulace s lidmi s omezenou pohyblivostí, práce v noci), respekt ke křesťanským hodnotám, psychickou odolnost (vyšší míra emocionální zátěže), pozitivní vztah k lidem s handicapem.
VÝHODOU: odpovídající vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (tj. absolvovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, případně střední odborné vzdělání v sociální nebo zdravotnické oblasti), předchozí praxe v oboru, ŘP B. NABÍZÍME: dobré pracovní podmínky, vstřícný přístup k zaměstnancům. Nástupní mzda 20.200 Kč s možností růstu po zkušební době. Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok se zkušební dobou 3 měsíce. Po roce možnost prodloužení. Nástupní mzda 20200 Kč s možností růstu. Jedná se o práci na plný, popř, zkrácený úvazek.KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem.

První kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Veronika Prantlová, Dis.
Telefon: 736 603 495
E-mail: prantlova@betlem.org

Referenční číslo ÚP: 25398220720
Poslední aktualizace: 22.6.2022

Podobné pracovní nabídky

Diakonie ČCE- středisko BETLÉM – Klobouky u Brna
20.5.2022 · 21 000 Kč
Diakonie ČCE- středisko BETLÉM – Brumovice
20.5.2022 · 21 000 Kč
Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 30.6.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů